Nosolomio Alegria 70 Apartment 5

  • Wi-Fi
  • Кондиціонер
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Nosolomio Alegria 70 Apartment 5 Lisbon пропонують близькість до таких туристичних визначних пам'яток, як Парк «Принчіпе Реал», що на відстані 5 хвилин пішки. Апартаменти розташовані приблизно за 1 км від залізничного вокзалу Росіу та майже за 5 хвилин ходьби від автовокзалу Principe Real.

Лісабонський океанаріум знаходиться досить близько до апартаментів, а Embaixada - за 10 хвилини пішки. Nosolomio Alegria 70 Apartment 5 також розташовані за 0.6 км від оглядового майданчика Miradouro de Sao Pedro de Alcantara. Це помешкання розташоване недалеко від Ліфта Санта Хуста. Найближчий Міжнародний «Портела» розміщений за 5 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Nosolomio Alegria 70 Apartment 5 Лісабон
New In Town Lisboa Principe Real
Ціна лише для моб. пристроїв

New In Town Lisboa Principe Real

8.2
Дуже Добре 17 відгуків
94 м від помешкання
Elegant Liberty Duplex
Ціна лише для моб. пристроїв

Elegant Liberty Duplex

7.8
Добре 22 відгуки
203 м від помешкання
USD 170 USD 153
за ніч
Flh Gloria 70
Ціна лише для моб. пристроїв

Flh Gloria 70

8.8
Відмінно 46 відгуків
233 м від помешкання
USD 182 USD 164
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Охорона
    • Камера схову багажу
    • Роздягальня
    • Прибирання приміщень

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !
    Часті питання
    • У квартирі Nosolomio Alegria 70 Apartment 5 можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Nosolomio Alegria 70 Apartment 5 не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Nosolomio Alegria 70 Apartment 5 розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Росіу розташований майже за 15 хвилин ходьби від квартири Nosolomio Alegria 70 Apartment 5.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Nosolomio Alegria 70 Apartment 5 Лісабон

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити